TOP 10: gadżetów do Twojego telefonu

Odkąd pierwsze telefony pojawiły się na rynku, to, w jakim rodzaju się komunikujemy zaczęło na trwałe się zmieniać. Początkowo chętnie do siebie dzwoniliśmy, następnie przesłaliśmy SMS w postaci krótkich wiadomości tekstowych. Po latach odkryliśmy, jakie funkcje daje nam internet w telefonie, a w ciągu kolejnej dekady zamieniliśmy aparaty, kamery i laptopy na właśnie telefony. Są to jedyne takie urządzenia na świecie, z którymi praktycznie w ogólnie się nie rozstajemy, dlatego postanowiliśmy przygotować ten artykuł. W dzisiejszym rankingu zebraliśmy 5 najpopularniejszych akcesoriów i gadżetów, które kupujemy do naszego telefonu. 

TOP 5: gadżetów do Twojego telefonu

Staraliśmy się w naszym zestawieniu zamieścić zarówno nowoczesne akcesoria, które pokochali użytkownicy telefonów na całym świecie, jak również te gadżety, które chronią nasze smartfony i pozwalają nam cieszyć się nimi o wiele dłużej, niż zakładaliśmy. 

TOP 1: Brelok dla zapominalskich 

Nasze zestawienie otwiera brelok, który bez problemu możemy podpiąć do kluczy, czy też innych rzeczy, które zdarza nam się zapominać. Po synchronizacji z telefonem, podczas pozostawienia przedmiotu w zapomnianym miejscu, możemy włączyć dźwięk w tym gadżecie i od razu go odnaleźć. Alarm uruchomi się również, jeżeli, zbyt daleko oddalimy się na przykład, od wcześniej już wspomnianych, kluczy. Z pewnością jest to świetny prezent na każdą okazję dla zapominalskich. 

TOP 2: pad dla miłośników gier

A co powiecie na sterowania swoimi ulubionymi graczami za pomocą pada zsynchronizowanego z telefonem? Jest to swoista nowość na rynku i chociaż trudno spotkać je w Polsce, bez wątpienia stanowią hit w swojej dziedzinie.

TOP 3: folia ochronna na telefon

Chociaż wydawać by się mogło, że kluczowe miejsca w naszym zestawieniu należą się akcesoriom innego typu, warto podkreślić, iż to folie ochronne na telefon sprzedają się najczęściej. Dlaczego akurat folie ochronne na telefon kupujemy najczęściej? Co dają folie ochronne na telefon? Gdzie najczęściej kupić  folie ochronne na telefon? To z pewnością jedne z popularniejszych wątpliwości związanych z tym gadżetem. Jedno jest jednak pewne, stanowią niewątpliwie “must have” każdego tego typu urządzenia. Z jakiego powodu? Po pierwsze: chronią szybkę przed zarysowaniami, które często pojawiają się niezależnie od nas, a po drugie: stanowią świetny amortyzator podczas upadku. 

TOP 4: dużo więcej miejsca 

Coraz częściej nasze telefony zastępują już aparaty fotograficzne, zatem podczas robienia zdjęć, stosunkowo szybko zapełniamy pamięć nowego urządzenia. Dochodzą do tego aplikacje i pozostałości ze “starego” modelu. W tej sytuacji na pomoc biegnie bezprzewodowy dysk lub czytnik pamięci. Bez względu na to, czy potrzebujemy dodatkowej przestrzeni na gry, filmy, czy zdjęcia, zawsze możemy z tego gadżetu bez problemu skorzystać.

TOP 5: gadżet dla pasjonatów gitary 

Czas na efekt gitarowy, który łączy iPhone’a z Digitech iStomp umożliwiając jednocześnie korzystanie z ogromnej jazdy różnych efektów. Dostęp do nich jest nieograniczony: możemy je kupować oraz wgrywać bezpośrednio z urządzenia, więc nawet nie musimy trzymać telefonu w ręku. To z pewnością gadżet, który stanowi nie lada gratkę dla miłośników dźwięków gitary.

Oczywiście to tylko nieliczne spośród tysięcy tego typu produktów. Jednak chcieliśmy pokazać Wam, że oprócz efektownych gadżetów, warto pamiętać także o stałej ochronie naszego telefonu. Bez względu na to, czy posiadamy smartfon za kilkaset złotych, czy też kilka tysięcy. Każde urządzenie, aby spełniało swoje funkcje, jak najlepiej podczas stałej eksploatacji, wymaga od nas tego, aby odpowiednio je chronić. Tym samym folia ochronną, szkło hartowane, czy etui powinny znaleźć się na każdym telefonie. Są to rzeczy, które pozwalają nam uniknąć dodatkowych kosztów naprawy, gdy nasz telefon spadnie, czy zarysuje mu się wyświetlacz. Należy pamiętać również o tym, aby wybierać gadżety dedykowane pod nasz model telefonów. Wiele tego typu produktów można kupić w promocyjnych sklepach podczas zakupów przez internet. 

 W przypadku takich jak: przenośna ładowarka, czy wyżej opisane przez nas urządzenia, należy pamiętać, że wiele z nich dedykowane jest konkretnej marce, lub nawet danemu modelowi, dlatego przed zakupem należy to dokładnie sprawdzić. Świetnym dodatkiem do telefonu są także aplikacje, które możemy często pobrać i za ich pomocą dbać o prawidłową ilość pitej wody, aktywność fizyczną, czy naukę języka. Praktycznie każdego dnia pojawiają się w internecie nowe aplikacje, które warto, co jakiś czas sprawdzać. To samo dotyczy programów do ochrony przed antywirusami. Odkąd telefony zaczęły zastępować nam tablety, czy laptopy, naraziły się na dodatkowe niebezpieczeństwo wynikające z pobierania, czy przesyłania danych. Ważne jest zatem to, aby pobierać antywirusy na swój telefon. Tym bardziej że wiele tego typu aplikacji jest bezpłatnych i swobodnie możemy z nich cały czas korzystać. Zdarza się, że za pomocą dodatkowej opłaty, możemy chronić dwa urządzenia jednocześnie.